top of page

O mně

Už od základní školy jsem milovala organizovat své dětské oslavy. Pokračovalo to organizací zájmových kroužků, celodenních výletů a programů na školy v přírodě.

 

Jsem absolventkou Univerzity Palackého v Olomouci oboru řízení volnočasových aktivit a Vysoké školy tělesné výchovy a sportu Palestra oboru sportovní a volnočasový pedagog.

 

Od roku 2014 se věnuji organizováním příměstských táborů na Praze - východ, pořádám charitativní bazárky s výtěžkem pro psy a kočky bez domova, organizuji hudební festival PUER, kde vystupují mladí umělci a kapely. 

Pracovat jako svatební koordinátorka je výzva, ale i koníček a zábava. Mé hlavní tři vlastnosti jsou spolehlivost, cílevědomost a pracovitost. Žiji pár kilometrů od Prahy na vesnici, Praha je pro mě moc uspěchaná. Velmi ráda cestuji a poznávám krásy naší republiky.  Mám za sebou kurz pro svatební koordinátorky, kde jsem načerpala spoustu informací. Stále se snažím učit nové věci a zkušeností v organizování různých aktivit jsem už pár posbírala a jsem ráda, když je mohu předávat dál.

bottom of page