Jaké služby nabízím? 

Svatební dekorace stolu

KOMPLETNÍ SVATEBNÍ SERVIS

Potřebujete pomoc od prvních plánu až po svatební den? Na naší společné schůzce shromáždím Vaše požadavky a přání. Sestavím harmonogram svatebních příprav, rozpočet svatby, nabídku dodavatelů (občerstvení, svatební místo, fotograf, ubytování atp.) Budu Vám k dispozici na telefonu i e-mailu, kdykoliv budete potřebovat a samozřejmě budu koordinovat Váš svatební den. Prostě komplet po ruce :).

300 Kč za 1 hodinu

Novomanželé

KOORDINACE SVATEBNÍHO DNE

Připravujete si svatbu sami a potřebujete pomoct hlavně ve svatební den? Velmi ráda se s Vámi sejdu na nezávazné schůzce (60 min). Pokud si padneme do oka, budou následovat dvě předsvatební schůzky. Jedna v místě konání svatby a druhá třeba u kávy nebo Coca-coly zero :), kde prodiskutujeme Vaše vize (2 x 90 min) a následně budu Vaší pravou rukou ve svatební den (12 hod).

6 000 Kč za 15 hodin

schůzka

KONZULTAČNÍ SCHŮZKY

Ráda se s Vámi potkám nebo spojím on-line a poradím dodavatele - fotografy, catering, květiny, hudební doprovod, kameramany, ten nejlepší svatební dort či dekorace. Můžeme diskutovat u vína (no možná radši u Ginu s Tonicem) o nejlepších společenských hrách, o vhodném harmonogramu svatby, složením menu nebo zda dát do výslužky koláčky nebo raději panáka na ranní kocovinu.  Pokud chcete načerpat inspiraci, napište mi.

500 Kč za 1 hodinu

Děti si hrají venku

DĚTSKÝ KOUTEK

Skákací hrad, malování na obličej, sportovní soutěže, výtvarné dílny a spoustu dalšího.  Od roku 2014 pořádáme příměstské tábory a narozeninové oslavy a víme, jak je důležité děti zabavit tak, aby si dospělí mohli užívat výjimečný den. Více o nás: www.maitess.cz. Nabídka služeb pro děti je individuální, je tedy potřeba se potkat a vše důkladně promyslet. Cena za služby je dle počtu dětí a délky trvání programu. 

bezplatná konzultace

orientační ceník najdete zde: www.deti.maitess.cz/narozeninove-oslavy/

fotokoutek .jpg

FOTOKOUTEK 

Fotokoutek je už součástí každé svatby a vtipné fotky se mohou použít třeba do vzpomínkové knihy. Nabízím k zapůjčení 33 vtipných popisků typu "jsem tu kvůli dortu, uhnala mě, a ona nebude svíčková?, nejoblíbenější host nevěsty," apod. Dále nabízím různé paruky, knírky, vtipné brýle, klobouky a další doplňky. K tomu všemu se hodí fotoaparát Instax, který Vám fotky rovnou vytiskne.

700 Kč doplňky do fotokoutku a 500 Kč Instax

renault-trafic-passenger_fhd.jpg

DOPRAVA SVATEBČANŮ

Potřebujete přivést svatebčany na obřad nebo je rozvést domů až svatba skončí? Nabízím rodinné služby rozvozu autem Renault Trafic 9 míst, 2017. Před svatbou si domluvíme, kdo, kdy a kam bude potřebovat odvést. Orientační částku už tedy budete znát dopředu. 

10 Kč za ujetý kilometr, 250 Kč hodinová sazba