top of page

Jaké služby nabízím? 

Pro rok 2023 jsem svoji činnost pozastavila. Koordinaci svateb mám jako koníček a v současné době se věnuji jiné práci, která mne moc baví. Se svoji představou se na mne můžete zkusit obrátit a uvidíme, zda něco vymyslíme. Děkuji za pochopení a přeji spoustu vydařených svateb :)

Svatební dekorace stolu

KOMPLETNÍ SVATEBNÍ SERVIS

Potřebujete pomoc od prvních plánu až po svatební den? Na naší společné schůzce shromáždím Vaše požadavky a přání. Sestavím harmonogram svatebních příprav, rozpočet svatby, nabídku dodavatelů (občerstvení, svatební místo, fotograf, ubytování atp.) Budu Vám k dispozici na telefonu i e-mailu, kdykoliv budete potřebovat a samozřejmě budu koordinovat Váš svatební den. Prostě komplet po ruce :).

cena individuální

Novomanželé

KOORDINACE SVATEBNÍHO DNE

Připravujete si svatbu sami a potřebujete pomoct hlavně ve svatební den? Velmi ráda se s Vámi sejdu na nezávazné schůzce (60 min). Pokud si padneme do oka, budou následovat dvě předsvatební schůzky. Jedna v místě konání svatby a druhá třeba u kávy nebo Coca-coly zero :), kde prodiskutujeme Vaše vize (2 x 90 min) a následně budu Vaší pravou rukou ve svatební den (12 hod). 

9 000 Kč za 15 hodin

schůzka

KONZULTAČNÍ SCHŮZKY

Ráda se s Vámi potkám nebo spojím on-line a poradím dodavatele - fotografy, catering, květiny, hudební doprovod, kameramany, ten nejlepší svatební dort či dekorace. Můžeme diskutovat u vína (no možná radši u Ginu s Tonicem) o nejlepších společenských hrách, o vhodném harmonogramu svatby, složením menu nebo zda dát do výslužky koláčky nebo raději panáka na ranní kocovinu.  Pokud chcete načerpat inspiraci, napište mi.

500 Kč za 1 hodinu

Děti si hrají venku

DĚTSKÝ KOUTEK

Skákací hrad, malování na obličej, sportovní soutěže, výtvarné dílny a spoustu dalšího.  Od roku 2014 pořádáme příměstské tábory a narozeninové oslavy a víme, jak je důležité děti zabavit tak, aby si dospělí mohli užívat výjimečný den. Více o nás: www.maitess.cz. Nabídka služeb pro děti je individuální, je tedy potřeba se potkat a vše důkladně promyslet. Cena za služby je dle počtu dětí a délky trvání programu. 

bezplatná konzultace

orientační ceník najdete zde: www.deti.maitess.cz/narozeninove-oslavy/

fotokoutek .jpg

FOTOKOUTEK 

Fotokoutek je už součástí každé svatby a vtipné fotky se mohou použít třeba do vzpomínkové knihy. Nabízím k zapůjčení 33 vtipných popisků typu "jsem tu kvůli dortu, uhnala mě, a ona nebude svíčková?, nejoblíbenější host nevěsty," apod. Dále nabízím různé paruky, knírky, vtipné brýle, klobouky a další doplňky. K tomu všemu se hodí fotoaparát Instax, který Vám fotky rovnou vytiskne.

700 Kč doplňky do fotokoutku a 500 Kč Instax

renault-trafic-passenger_fhd.jpg

DOPRAVA SVATEBČANŮ

Potřebujete přivést svatebčany na obřad nebo je rozvést domů až svatba skončí? Nabízím rodinné služby rozvozu autem Renault Trafic 9 míst, 2017. Před svatbou si domluvíme, kdo, kdy a kam bude potřebovat odvést. Orientační částku už tedy budete znát dopředu. 

14 Kč za ujetý kilometr, 300 Kč hodinová sazba

Svatební líčení

SVATEBNÍ LÍČENÍ

Každá nevěsta si ráda dopřeje svatební líčení a já vám doporučuji vizážistku Aničku, která se postará o vás i o vaše maminky či družičky. Anička nabízí také denní líčení a večerní líčení, a dojede za vámi kamkoliv. Působí hlavně na Praze - Východ.

Bližší informace na Instagramu - makeupannaw_

Kontakt: anna.wiesnerova@seznam.cz, tel. 777 955 325

líčení od 300 Kč, 5 Kč za ujetý kilometr

bottom of page